top of page

Demozi Makina İhraca Şirketi
İhracat FaaliyetlerimizNe
den Biz?
 

Uluslarası Karayolu Departmanımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri butik hizmet anlayışı sağlayan, tecrübeli kadrosu, güçlü partnerleri ve acente yapısı ile Başta Irak ve şehirleri olmak üzere, tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu’da hizmetinizdedir.

Demozi olarak, geniş bir makina, elektrik ve elektronik ekipmanlari sunarak dünya genelinde inşaat, endüstri, tarım ve daha birçok sektöre hizmet veriyoruz. Makina ve ekipmanlarımız, uluslararası kalite standartlarına ve güvenlik yönergelerine uygun olarak üretilir ve dünya çapındaki müşterilerimize güvenilir ve yüksek performanslı çözümler sunmak için tasarlanır.

 


 

Teknolojik Liderlik: Teknolojiyi sürekli olarak takip ediyor ve ürünlerimizi yenilikçi teknolojilerle güncelliyoruz.


Kalite ve Güvenlik: Ürünlerimiz, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilir ve test edilir.


Müşteri Odaklılık: Müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak kabul ediyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.


Demozi Makina İhracat Şirketi olarak, müşterilerimize makinelerin ötesinde bir iş ortağı sunuyoruz. Yılların deneyimi ve teknik bilgimizle, dünya çapındaki müşterilerimize güvenilir ve ileri teknolojiye sahip makineler sunarak onların işlerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

LOJISTIK IHRACAT ITHALAT DEMOZI
bottom of page